Penzion pod Šerákem

Ostružná - Ramzová - Jeseníky

Ubytování

Pro hosty je připraveno pohodlné ubytování v prostorných pokojích. Ubytování je se snídaní, kterou podáváme formou švédských stolů. Polopenze podáváme formou servírovaných večeří.

1. patro

Pokoj č. 2 - Dvoulůžkový pokoj s balkónem - 1x manželská postel, rozkládací pohovka, šatní skříň, TV, vlastní externí koupelna s vanou a WC.


Pokoj č. 3
- Třílůžkový pokoj s balkónem - 1x manželská postel, 1x samostatné lůžko, rozkládací pohovka, šatní skřín, TV, koupelna s vanou a WC.


Pokoj č. 6
- Čtyřlůžkový pokoj s balkónem - 1x manželská postel, 2x samostatné lůžko, rozkládací pohovka, šatní skříň, TV, koupelna s vanou a WC.


Pokoj č. 4
- Rodinný pokoj - oddělené ložnice, 4 lůžka - 1x manželská postel, 2x samostatné lůžko, rozkládací pohovka, šatní skříň, TV, koupelna se sprchovým koutem, WC.


Pokoj č. 5
- Rodinný pokoj - oddělené ložnice, 5 lůžek - 1x manželská postel, 1x samostatné lůžko, 1x patrová postel, rozkládací pohovka, šatní skříň, TV, koupelna s vanou, WC.


2. patro

Pokoj č. 7 - Apartmá se 2 ložnicemi - 5-6 lůžek - 1x manželská postel, 4x samostatné lůžko, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a TV, šatní skříň, koupelna se sprchovým koutem, WC.


Pokoj č. 8
- Apartmá se 2 ložnicemi - 5 lůžek - 1x manželská postel, 3x samostatné lůžko, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a TV, šatní skříň, koupelna s vanou a WC. 

Frčí na systému shopadmin® (c) 2019 - 2020